facebook.com instagram.com

Biegi główne (2022)

Udostępnij

Start i meta:

Stadion miejski (ul. Wspólna 12)

Trasa

Trasa biegu 10 km: Start – ul Wspólna – Brzozowa – Stawowa – Sowińskiego – Zajączka – (przecinamy Lisa Kuli) – Ząbkowska – Droga rowerowa przy rzece Długiej – Park Miejski (punkt nawodnienia) – Braci Briggsów – Ząbkowska – (przecinamy Lisa Kuli) – Sokola – Wesoła – Główna – Przyleśna – Ceglana – Księżycowa – Kręta – Duża – Mokra – Wspólna – Meta Stadion Miejski

Trasa biegu 5km: Start – ul Wspólna – Brzozowa – Stawowa – Jasińskiego – Dobra – Sowińskiego -Stawowa – Główna – Przyleśna – Ceglana – Księżycowa – Kręta – Duża – Mokra – Wspólna – Meta Stadion Miejski

Opłaty

Wysokość opłaty startowej uzależniona jest od daty jej uiszczenia i wynosi:
1) 40 zł – do 17.06.2022 r.;
2) 50 zł – w przypadku opłaty, która zostanie uiszczona po 17.06.2022 r. i w biurze zawodów

Opłatę startową należy wnieść podczas rejestracji do biegu w systemie bezpiecznych płatności online. O ile limit uczestników nie zostanie wyczerpany, można dokonać zapisu i wnieść opłatę startową gotówką w dniu biegu w biurze zawodów.

Opłata startowa nie podlega zwrotowi w przypadku nieukończenia Biegu lub rezygnacji zawodnika z udziału w imprezie. W przypadku zdarzeń losowych (takich jak choroba) Organizator może wyrazić zgodę na „przepisanie” opłaty startowej na inną osobę wskazaną przez zainteresowanego na jego pisemny i uzasadniony wniosek. Do wniosku musi zostać załączony dowód wcześniejszego uiszczenia opłaty startowej.

Zapisy

Biegi 5 i 10 km ZAPISY

Zgłoszenia do biegu na 5 i 10 km odbywać się będą za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej www.nocnymarek.net (bezpośredni link do systemu zapisów). Zgłoszenie jest skuteczne, jeżeli dotarło do Organizatora i uiszczona została opłata startowa zgodnie z postanowieniami regulaminu. Osoby, które dokonają zgłoszenia, zobowiązane są do wpłacenia opłaty startowej w ciągu 5 (pięciu) dni. W innym przypadku zgłoszenia będą usuwane z bazy danych.

zdjęcie główne
fot. 1

2 maja 2022

Organizatorzy:

logo Miasto Marki
logo Markowi Biegacze
logo Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze
logo Marki Na Kijach
logo MCER

Kontakt:

Kontakt ogólny: biuro@nocnymarek.net

Kontakt dla sponsorów: nm.oferty@gmail.com (Oferta Sponsorska)

Kontakt dla wolontariatu: nm.wolontariat@gmail.com

facebook.com/BiegNocnyMarek

instagram.com/BiegNocnyMarek

Pokaż na mapie google

ACTIVENET - sklepy internetowe, strony www - Marki, Warszawa skocz do góry