facebook.com instagram.com

SPONSORZY (2024)

Udostępnij

Partnerzy:

Bulik Fabryka Cukierków

Firma BULIK jest cenionym wytwórcą i producentem najwyższej jakości słodyczy z ponad siedemdziesięcioletnim doświadczeniem. Stosując tradycyjne receptury i wybierając produkty tylko najwyżej jakości tworzymy niezapomniane smaki, które są znakiem rozpoznawczym naszej marki.

Hurtownia opakowań

Hurtownia Opakowań proponuje swoim Klientom opakowania tekturowe fasonowe z wykrojnika, jak i typowe kartony klapowe.

Kuke

KUKE oferuje rozwiązania, które pomagają przedsiębiorcom bezpiecznie rozwijać biznes w kraju i na świecie. Jesteśmy kreatywni, szybko reagujemy na zmiany w otoczeniu i priorytetowo traktujemy interes klienta.

Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne

Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne to jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów w granicach Warszawy, w którym można korzystać z ciekawej i różnorodnej oferty kulturalnej, sportowej, edukacyjnej i rozrywkowej. To świetne miejsce dla całych rodzin, w którym znajduje się m.in. szkoła podstawowa, pływalnia ze strefą SPA, sala widowiskowa dla 350 widzów oraz profesjonalne obiekty i boiska sportowe.

OSP Marki

OSP kontynuuje tradycje pożarnicze w Markach, których początek datuje się od utworzenia Straży Pożarnej w Fabryce Briggsów w roku 1884 oraz tradycje Ochotniczej Straży Ogniowej utworzonej w 1921 roku, oraz jej następczyni (po II wojnie światowej) - mareckiej Ochotniczej Straży Pożarnej. 

Sponsorzy:

 

Aflofarm

Aflofarm jest firmą farmaceutyczną, której celem jest poprawianie zdrowia i jakości życia ludzi.

Akademia Pani Szafki

Akademia Pani Szafki to najlepsza i największa szkoła tańca w Markach, która zapewnia wysokiej jakości edukację taneczną dzieciom, młodzieży i dorosłym. Tu chodzi o coś więcej niż taniec! 

BYCHOWSKI strony internetowe

BYCHOWSKI strony internetowe specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu firmowych stron internetowych oraz kompleksowym wprowadzaniu firm do internetu.

Egmont

Wydawnictwo Story House Egmont sp. z o.o. jest częścią wiodącej skandynawskiej grupy medialnej, powszechnie znanej i wielokrotnie nagradzanej za swoją działalność w zakresie filmu, telewizji, streamingu i kina, a także gier, handlu elektronicznego i usług marketingowych dla platform edukacyjnych, czasopism oraz książek. Polski oddział powstał w 1990 roku, debiutując komiksem ze słynnym Kaczorem Donaldem. 

Fellowes

Fellowes jest globalnym producentem i dystrybutorem produktów poprawiających jakość życia w pracy, w domu i w podróży, takich jak urządzenia biurowe, rozwiązania do archiwizacji, produkty pozwalające na zarządzanie przestrzenią w biurze i domu, osobiste i profesjonalne oczyszczacze powietrza oraz akcesoria do urządzeń mobilnych.

Filozofia Stopy

Gabinet Filozofii Stopy powstał z myślą o wszystkich osobach potrzebujących zaopiekowania się ich stopami pod katem ortopedycznym. Skupiam swoje działanie na kompleksowym podejściu do Twoich stóp.

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej, prowadzący działalność w Markach już od 25 lat, to magiczne miejsce kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała, którego atmosfera i podejście pielęgnacji klienta, przenosi go w wymiar odpoczynku i regeneracji - ciała i myśli - w najprzyjemniejszych jej formach.

Kancelaria Podatkowa Skłodowscy

Naszą misją jest profesjonalne wsparcie Twojego biznesu. Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu rachunkowości, zarządzania finansami, interpretacji podatkowych oraz wsparcia biznesu. 

Księgarnia ZIK

Misja jaka nam przyświeca to Zabawa i Kultura , czyli ZiK. Chcemy by nasi klienci u nas czuli się wyjątkowo dlatego naszym celem jest spełnianie ich marzeń i potrzeb zaczynając już od najmłodszych lat. W swojej ofercie aktualnie posiadamy książki dla dzieci , dla dorosłych, podręczniki szkolne, artykuły szkolne i biurowe. Zabawki dla każdego wieku i gry zaczynając od najprostszych po planszowe i strategiczne. Balony na hel, artykuły dekoracyjne party. Dowozimy dostawy do domu a nasza domeną jest realizacja nietypowych zamówień klientów.

Mazovia Development

Mazovia Dewelopment ma na celu realizowanie nowoczesnych inwestycji mieszkalnych na terenie Powiatu wołomińskiego i jego okolic. Kieruje się przemyślanymi rozwiązaniami ze szczególną troską o jakość wykonywanych projektów. Starannie dobiera lokalizacje, dodatkowo dbając o wszelkie udogodnienia w zakresie samego budynku, jak i infrastruktury.

MG Art Foto

Uchwycenie ulotnych momentów w życiu jest niepowtarzalne i tym bardziej sprawia mi przeogromną radość i satysfakcję. Pragnę zatrzymać takie chwilę na fotografiach tak, aby za kilka, kilkanaście lat były powodem uśmiechu i ogromnego wzruszenia dla Was.

Na zajączka Cafe

W "Na zajączka Cafe" zjecie lody włoskie nie tylko klasycznie śmietankowe ale także: truskawkowe, słony karmel, czekoladowe, poziomkowe, waniliowe. - w zmieniającej się dostępności, z codzienną trzysmakową opcją wyboru. W ofercie tek kawiarnio-lodziarni znajdziecie także lody rzemieślnicze - która otrzymały nagrodę "kulinarne dziedzictwo regionu", tworzone przez rodzinną firmę "Prawdziwe lody" z Opola - produkowane tylko na naturalnych składnikach bez dodatków chemicznych.

Nordic House Deweloper Sp. z o.o.

Nordic House Deweloper Sp. z o.o. to spółka o skandynawskich korzeniach, działająca głównie w Warszawie na Pradze, specjalizująca się w inwestycjach w kamienice - budynki nierzadko zabytkowe lecz niekiedy nieco zapomniane.

Polski Lek

Polski Lek Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów przeznaczonych dla najbardziej wrażliwych grup konsumentów takich jak kobiety w ciąży, niemowlęta i dzieci.

Puwer

Puwer jest to prężnie rozwijająca się firma na rynku firma farmaceutyczna. Specjalizuje się w produkcji suplementów diety, wyrobów medycznych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz produkcji kontraktowej.

Sun Chemical

Sun Chemical - największy na świecie producent farb, lakierów i dodatków drukarskich dla poligrafii. Kompleksowy zakres działalności obejmuje produkcję, sprzedaż, obsługę techniczną oraz nowoczesne laboratorium.

Toyota Marki

WWL24 Wiadomości Powiatu Wołomińskiego

Najważniejsze informacje Powiatu Wołomińskiego.

 

zdjęcie główne
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 22
fot. 23

23 maja 2024

Organizatorzy:

logo Miasto Marki
logo Markowi Biegacze
logo Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze
logo Marki Na Kijach
logo MCER

Kontakt:

Kontakt ogólny: biuro@nocnymarek.net

Kontakt dla sponsorów: nm.oferty@gmail.com (Oferta Sponsorska)

Kontakt dla wolontariatu: nm.wolontariat@gmail.com

facebook.com/BiegNocnyMarek

instagram.com/BiegNocnyMarek

Pokaż na mapie google

ACTIVENET - sklepy internetowe, strony www - Marki, Warszawa skocz do góry