facebook.com instagram.com

NOWOŚĆ! Peacemakerzy na trasie głównego biegu Nocnego Marka! (2024)

Udostępnij

Nie zawsze utrzymujesz tempo? Chcesz zrobić życiówkę? Nasi peacemakerzy z klubu MARKOWI BIEGACZE Ci w tym pomogą!

Biec za balonikiem to wielka frajda!

Nasze zające będą biec na czas:

45 minut: 

Eugeniusz Manczenko biega od 12 lat. Z Markowymi Biegaczami dwa lata temu złapał bakcyla na biegi górskie ultra. Jest w trakcie zdobywania Korony Ultra Maratonów.

O sobie mówi: " moją specjalnością są biegi górskie, dystanse od 50 do 150 km. Nie wyobrażam sobie życia bez biegania."

50 minut:

Tomasz Waligórski biega od 22 lat! Jego przygoda z bieganiem rozpoczęła się od chęci schudnięcia, a z czasem przerodziła w ultra pasję, do górskich dystansów ultra zwłaszcza. Tomek jest zdobywcą korony ultramaratonów górskich. Sam o sobie mówi zawsze skromnie: "Wolno ale konsekwentnie do przodu, bez względu na brak wyników sportowych."

Piotr Kanafa zmusił się do biegania lata temu, aby ukończyć triathlon na 40 urodziny i zakończyć przygodę z bieganiem. Triathlon ukończył, biegania nie zakończył, bo jak sam mówi: "jakoś je polubiłem i biegam dalej. Najbardziej lubię wszystkie dystanse od 1km do Maratonu."

Ten duet cechuje skromność, pasja i szybkość, dzięki którym my dajemy Wam gwarancję dotarcia do mety w założonym 50 minutowym czasie.

55 minut:

Jarosław Szpadzik (Jaro Hardy) jest biegaczem wytrzymałościowym, który w każdym roku pokonuje swoje życiówki. Biega rekreacyjnie od 18 roku życia, a od 5 lat amatorsko.

Jarek obiecuje: "Zapraszam do zrobienia swojej życiówki i złamanie ze mną na 55 min ! Gwarantuję efektywne, stałe tempo oraz motywację przez cały okres biegu. Każdy start jest dla mnie walką, tym razem powalczę o twoją życiówkę !!!"

60 minut

Jacek Bojakowski to biegający zapalony piłkarz, na 'setkę' szybszy od Grzegorza Lato. Uczestnik 1 maratonu, 2 biegów górskich, niezliczonych półmaratonów i kilku biegów na dystansie 10km. O swoim podejściu do biegania mówi krótko: "Po prostu lubię biegać!" - a jak się coś lubi, to realizacja jest frajdą.

 

 

zdjęcie główne
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

23 maja 2024

Organizatorzy:

logo Miasto Marki
logo Markowi Biegacze
logo Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze
logo Marki Na Kijach
logo MCER

Kontakt:

Kontakt ogólny: biuro@nocnymarek.net

Kontakt dla sponsorów: nm.oferty@gmail.com (Oferta Sponsorska)

Kontakt dla wolontariatu: nm.wolontariat@gmail.com

facebook.com/BiegNocnyMarek

instagram.com/BiegNocnyMarek

Pokaż na mapie google

ACTIVENET - sklepy internetowe, strony www - Marki, Warszawa skocz do góry