Podczas VI Biegu Nocny Marek, w sobotę 29 czerwca 2019 roku, zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz Klaudii. Aby pomóc, wystarczy przypiąć do koszulki kartkę z napisem „Biegnę dla Klaudii” i dotrzeć z nią do mety.

Do akcji charytatywnej mogą dołączyć uczestnicy wszystkich zawodów organizowanych w ramach VI Biegu Nocny Marek.

Klaudia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Niezbędne są specjalistyczne leczenie, operacja biodra i rehabilitacja. Dziewczynka jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Kartki-identyfikatory akcji „biegnę dla Klaudii” będzie można odbierać w Biurze Zawodów mieszczącym się na terenie stadionu miejskiego przy ul. Wspólnej 12 w Markach, w sobotę 29 czerwca w godzinach
13:00 – 20:30.

Akcje charytatywne „biegnę dla…” Fundacja PKO Bank Polskiego organizuje od 6 lat. W tym czasie odbyło się ich blisko 400, w których uczestniczyło ponad 170 tys. osób. Do tej pory Fundacja wsparła już prawie 460 osób kwotą ponad 5,4 mln zł.

Więcej o programie „PKO Bank Polski Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach:

www.bankomania.pkobp.pl/biegajmy-razem/

www.biegajmyrazem.pkobp.pl

www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem

www.instagram.com/pkobiegajmyrazem

www.twitter.com/biegajmy_razem