facebook.com instagram.com

Biegniemy dla Olusia (2018)

Udostępnij

Podczas V Biegu Nocny Marek, w sobotę 30 czerwca 2018 roku, zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz Olusia. Aby pomóc, wystarczy przypiąć do koszulki kartkę z napisem „biegnę dla Olusia” i dotrzeć z nią do mety.

Do akcji charytatywnej mogą dołączyć uczestnicy wszystkich zawodów organizowanych w ramach V Biegu Nocny Marek.

U 4-letniego Olusia zdiagnozowano autyzm. Niezbędne są specjalistyczne leczenie, dieta i rehabilitacja. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Kartki-identyfikatory akcji „biegnę dla Olusia” będzie można odbierać w Biurze Zawodów mieszczącym się na terenie stadionu miejskiego przy ul. Wspólnej 12 w Markach, w sobotę 30 czerwca w godzinach 13:00 - 20:45.

PKO Bank Polski od 2013 roku realizuje autorski program „PKO Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce. Podczas wszystkich tych wydarzeń, organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla…”. Od początku powstania programu, Fundacja PKO Banku Polskiego zorganizowała już 354 takie akcje, dzięki czemu wsparła 400 beneficjentów kwotą ponad 4,731 mln zł.

PKO Bank Polski jest również organizatorem PKO Biegu Charytatywnego. Trzecia edycja imprezy odbyła się 16 września 2017 roku na stadionach lekkoatletycznych w 12 miastach Polski. W sumie 6401 uczestników w całym kraju, wraz z dziećmi biorącymi udział w PKO Biegu Charytatywnym Młodych, pokonało łącznie 30 917 okrążeń, czyli 12 366 km. W zamian za ich zaangażowanie, Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała 652 800 zł na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci w Polsce.

4. PKO Bieg Charytatywny pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem” odbędzie się w tym roku 15 września.

Więcej o programie „PKO Bank Polski Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach:

zdjęcie główne

15 czerwca 2018

Organizatorzy:

logo Miasto Marki
logo Markowi Biegacze
logo Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze
logo Marki Na Kijach
logo MCER

Kontakt:

Kontakt ogólny: biuro@nocnymarek.net

Kontakt dla sponsorów: nm.oferty@gmail.com (Oferta Sponsorska)

Kontakt dla wolontariatu: nm.wolontariat@gmail.com

facebook.com/BiegNocnyMarek

instagram.com/BiegNocnyMarek

Pokaż na mapie google

ACTIVENET - sklepy internetowe, strony www - Marki, Warszawa skocz do góry